Rasa

Ir pagājis mēnesis no dienas, kad Rasa nokļuva Libertā. Esam izgājuši cauri ļoti smagai cīņai par Rasas dzīvību, bet mums izdevās un tas ir pats galvenais!

Nu jau pagātne ir krampju lēkmes, nokārtošānās ar asinīm urīna vietā, nespēks piecelties un vairākas naktis pie sistēmām. Rasas veselības stāvoklis ir stabils, jūtas viņa lieliski. Diabētu kontrolējam, sunīte ēd jēlu gaļu, jo tad cukura līmenis ir zemāks, nekā ēdot specializēto Diabetic barību (ja kādam ir dzīvnieks ar diabētu, iesakam ēdienkartē pamēģināt gaļu), Rasai ēdot barību insulīna injekcijas bija nepieciešamas 2 reizes dienā, jo cukurs uzkāpa līdz pat 33 bet ēdot gaļu -1 reizi un arī tad augstāk par 21 nav. 
Rasa ir kolosāls suns un savā dzīvē daudz ko izcietusi, bet jūtot, ka par viņu cīnās, saņēmās un pierādīja cik stipra viņa ir. 
Rasas ģimene tiks ļoti izvērtēta pirms adopcijas un cilvēkiem jārēķinās, ka Rasai ir savs režīms kad mēra cukura līmeni, kad un ko ēd, kad iet laukā, pirms sniegt viņai mājas, 100 reizes jāpārdomā šis lēmums,vai varēs ievērot šo režīmu un nodrošināt Rasai nepieciešamo aprūpi.